Kancelářský nábytek na míru

Kancelářský nábytek, který je každý den zaměstnanci využíván po mnoho hodin, má mnohem vyšší nároky na schopnost snášet vysoké zatížení. Zaměstnanci mnohdy zacházejí s kancelářským vybavením bez rukaviček a tak nábytek a zařízení kanceláře celkem trpí.

Pokud ale zaměstnanci nebudou mít dostatečné pohodlí, nábytek, který myslí na ergonomii, praktické vychytávky, nebudou pracovat s takovým nadšením a úsilím, jak možná zaměstnavatel očekává. Jestli si ale nevyberete z běžné nabídky, zvolte si nějaký kancelářský nábytek na míru.

Pokud jste z okolí Rychvaldu, určitě zkuste společnost ALUMONT BUILDING a.s. Jejich výhodou je velmi dobře vybavené zázemí. Nábytek do vaší kanceláře s vámi individuálně vyřeší přesně dle vašich potřeb a prostor. Nemusíte se nechat omezovat žádným šablonovitém designem. Široká paleta materiálů, barev a na míru navržený tvar jsou zárukou vaší spokojenosti.

Výroba nábytku na zakázku

Výroba nábytku na zakázku

Proč si vybrat za dodavatele nábytku do kanceláře právě Alumont?

 

  • Není to jen stolařství – zajišťují vše od designu, výroby, závěrečných úprav až po montáž ve vaší kanceláři
  • Jsou na trhu již od roku 1993 a tak disponují mnoha zkušenostmi. Něco vám třeba doporučí, ale něco se vám budou snažit rozmluvit, protože prostě ví proč
  • Umí vyrobit úplně cokoliv – díky moderním CNC strojům se neleknou žádné výzvy
  • Uspokojí každého zákazníka – ať už potřebujete jen jednu kuchyňskou linku, nebo chcete vybavit celou prodejnu i s kancelářemi nábytkem na míru, jsou připraveni vyhovět

 

Comments are closed.