Stavební firma Voděrady u Luštěnic

 

V roce 2019 jsme založili stavební firmu – společnost VINKLER obchodní s.r.o, která se rozšiřuje o nové zaměstnance a více prostoru. V současné době pracujeme na projektu postavit tři roubenky k pronájmu v oblasti Jizerských hor/Krkonoš, bližší informace zveřejníme později. V roce 2019 chceme naskladnit palubky , plotovky ,terasová prkna , sušené hranoly, OSB desky a sušené řezivo pro truhlaře dub, buk, jasn, javor, olše, borovice, smrk a stavební řezivo. Do konce roku 2019 plánujeme mít skladem. Do této doby budou jen na objednávku. Naše stavební firma působí v okolí měst Brandýs nad Labem, Mladá Boleslav a Nymburk.

Jsme tady pro vás a podle vašeho přání vám zhotovíme i projekt stavby.

Začínali jsme montáží krovů, střešních krytin a klempířských prvků, ve kterých máme dlouholeté zkušenosti a několik vlastních odborných řemeslníků.

V roce 2019 jsme začali realizovat projekt „roubenky“. Postavili jsme tři chalupy v Jeseníkách a jednu na pasekách u Šternberku. Jedna roubenka stojí u nás na firmě (hrubá stavba roubení). V roce 2019 jme začali s realizací projektu „nízkoenergetické dřevostavby“ a do roku 2019 máme zrealizovano 14 roubených domů a 6 RD nizkoenergetických dřevostaveb.

Kontaktujte nás

Vaše jméno (vyžadováno)

Váš email (vyžadováno)

Telefon

Vaše zpráva